Mavala Mava-Flex 10ml
Mavala Mava-Flex 10ml

Mavala Mava-Flex 10ml (MVL016)

0,00
Marka : Mavala
Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)

Kuru, Çok Sert ve Kırılgan Tırnaklar İçin Bakım Serumu

Mavala Mava-Flex Serum

 

 

Çok kuru, çok sert ve kırılgan olan tırnaklar genellikle dış kurutucu etkenlere (sert kimyasallar, suyla sık temas, güneşe aşırı maruz kalma ...) bağlıdır, fakat bunun yanında iç etkenlere (yaş, beslenme, kalıtım, ...) de bağlıdır.

MAVA-FLEX, üre, sakkaritler, hyaluronik asit, kalsiyum, limon özü ve vitamin B5 üzerine kurulu dengeli bir konsantredir. Tırnak plağına esneklik kazandırmak ve korumak için iyi nem dengesini korumayı hedefler. Kurutucu ürünler veya dış faktörler tarafından bozulan, kırılgan tırnak yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Genellikle oldukça sert olan ayak tırnakları için de idealdir.

 

Uygulama: Temiz tırnaklar üzerine haftada iki kez, ideal olarak serumun gece boyunca etki etmesine izin vermek için yatmadan önce kullanılır. Herhangi bir oje, cila veya yağ varsa onları temizledikten sonra, tüm tırnak yüzeyini fırçalayın. Başparmağınızla masaj yapın, nüfuz etmesine izin verin. Manikürüne devam ederseniz, öncelikle ürünün fazlasını bir kağıt mendille çıkardığınızdan emin olun.