Hakkımızda

Hande ve Haluk Feyzioğlu tarafından 1999 yılında kurulan HandeHaluk Kuaför, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin en önde gelen kuaför markaları arasında yer almakta ve premium kuaför salonları arasında lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

HandeHaluk, “Güzellik bütünlük gerektirir” anlayışı ile; saç, makyaj, cilt bakımı, el, ayak ve vücut bakımı olmak üzere güzelliğe dair her alanda faaliyet göstermektedir.

Servislerini, misafirlerinin hayal güçlerinin ötesinde tam anlamıyla kusursuz bir güzellik dokunuşu sunma sorumluluğu ile ele alan kuaförümüz; en üstün hizmet, en iyi ürün kalitesi ve en yeni teknolojilerin yanı sıra trendleri yakından takip eden, dinamik, uluslararası seviyede en üst düzey eğitimler ile sürekli kendini geliştiren donanımlı insan kaynağı sunar.

Saç ve makyaj modasını Londra, Paris, Roma’da katıldığı etkinlik ve fuar organizasyonları ile takip eden, trendleri yaratan ve uygulayan HandeHaluk Kuaför renklendirme konusunda Türkiye’de referans salonlar arasındadır.

HandeHaluk, sadece en ileri araştırmalar sonucu son teknoloji ile üretilen, doğaya ve insana duyarlı kozmetik ürünleri salonunda kullanmakta ve kullanımını tavsiye etmektedir. Kullanılan ürünler bilgisayarlı saç ve cilt analiz cihazları ile kişiye özel ihtiyaç tespit edildikten sonra ihtiyaca yönelik olarak profesyonel bakım alanlarında tecrübeli uzmanlar tarafından uygulanır.

HandeHaluk Kuaför şehrin merkezinde yer alan iki şubeye sahiptir. Şubelerden biri Zorlu Center diğeri ise; Ulus semtinde yer almaktadır. Şubelerde yer alan ekiplerimiz özel eğitimlerden geçerek müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bay, bayan ve çocuk müşterilere verilen hizmetler her iki şubemizde de gerçekleşmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR