Davines Volu Hacim Kazandıran Şampuan 250ml
Davines Volu Hacim Kazandıran Şampuan 250ml

Davines Volu Shampoo (DV045-75052)

0,00
Marka : Davines
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺232,00(KDV Dahil)

Zayıf ve Sönük Saçlar İçin Hacim Kazandıran Şampuan

Davines Volu Hacim Kazandıran Şampuanı 250ml

 

Davines Volu Serisi; hacim ve nemden yoksun saçlara hacim kazandırmak için önerilir. Hacimsiz saçları canlandırarak daha dolgun ve göz alıcı örünmesini sağlar. Saçı ve baş derisini nemlendirir. Saçı nazikçe temizler, parlakık ve yumuşaklık kazandırır. 5,4 pH değeriyle cildi yormadan nazikçe bakımını yapar. Günlük kullanım için uygundur.

 

 

 

Fındık ekstresi, B1, B6, B9 ve E vitaminleri bakımından ayrıca fitosteroller, demir, mangan, kalsiyum ve bakır gibi mineraller bakımından zengindir ve protein içerir (%16'sı yoğun aminoa- sitler). Güçlü hacim verici özelliktedir ve aynı zamanda antioksidan özelliktedir.

Hops ekstresi, Flavonoidler ve fitoestrojenler ile zenginleştirilmiştir. Baş derisi dokusunun metabolik işlevlerini harekete geçiren yüksek oranda aminoasit içerir. Saça hacmini veren, baş derisini ve saçı canlandırıcı etkisi vardır.

Polikuaterniyum-10, saçı ağırlaştırmadan açılmasını sağlayan bakım ajanıdır.

Nazik temizleyiciler, saçın doğal yapısını bozmadan temizleyen nazik bileşenler karışımıdır.

 

 

Uygulama: Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekletip durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Davines Volu Hacim Kazandıran Bakım Kremi ile günlük bakımınızı tamamlayın.