×

Bize Sorun

Biz Sizi Arayalım
Hair Salon WordPress theme

OJENİZ KİŞİLİĞİNİZ İÇİN NE DİYOR?

Kırmızı

Kırmızı renk oje; çaba sarf etmeden şık, zarif ve seksi/kadınsı olmanın en kolay yoludur. Her ne kadar trend olduğu zaman geniş bir kitle kullansa da genelde klasik stilde ki kadınların tercihmiş. 

Beyaz

Beyaz renk oje; uzmanlara göre düzgün şekildeki tırnaklar gerektirir ve dikkat çekicidir. Beyaz oje aynı zamanda minimalist bir etki yaratırken, canlı, zinde ve dinç bir görüntü de sağlar. 

Pastel tonları

Pastel tonlarda ki ojeler; yumuşak, tatlı, ölçülü renklerdir! Pastel tonları kullanan kadınlar genelde nazik, hassas, romantik ve idealist olurlar.

Siyah

Siyah renk oje; esprili, zeki ama karmaşık bir imaj verir. Siyah oje kullananlar aynı zamanda kendine güvenen bir imaj da verir.

Mavi

Mav renk oje; derin, gizemli ve evrenseldir. Mavi oje kullananlar yaratıcı zihne sahip, anı yaşayan, günlük rutinlerinde de vaz geçmeyen kişilerin seçimidir.

Neon renkler

Neon tonlarda ki ojeler; şüphesiz ki parlak ve çekici bir görüntü sağlar. Cesur, maceracı, hoşsohbet, rahat kadınların seçimidir.

Pembe

Pembe renk oje özel olarak anılmayı hak ediyor. Pembe oje sürenler neşeli, eğlenceli, kadınsı ve eğlenceli (parlaklığı abartıldığı zaman cinsellik ile anıldığını iddia ediliyor) Pembe rengin tonu ileriki yaşlardaki kadınlar da abartıldığı zaman etrafa "genç kız gibi hissediyorum" imajı verebilir.

Kestane rengi

Uzmanlara göre kırmızı ile birlikte en seksi renkmiş. Zengin, karanlık ve derin bir imaj veriyor. Ve tabi ki kadınsı…

http://www.lapetitedolly.com 'dan alıntıdır.