×

Bize Sorun

Biz Sizi Arayalım
Hair Salon WordPress theme

MAKYAJ TRENDLERİ

Sanatsal, çekici ve sadece biraz gizemli,  bunlar sonbahar / kış 2019-2020 makyaj trendlerini tanımlamak için en iyi terimler. Büyüleyici podyum temalarıyla örtüşecek şekilde hazırlanmış, 2019 sonbaharındaki güzellik ve makyaj trendleri çeşitli ve akılda kalıcıydı; kesinlikle her gün  yapılabilecek birçok unsur vardı.

Sonbahar / kış 2019 2020 makyaj trendlerinin kullanılabilir olanlarında muhteşem nemli ciltler, bronzlaştırıcı dokunuşları ve eyeliner kullanmak için birçok farklı teknik gördük . Göz farı renkleri kadınsıydı, bir sürü pembe  ve mor renklere sahipken gece dışarı çıkmak için altın ve parıltı göz makyajı, dumanlı göz makyajına karşı yarışacak.

Süper güçlü kaş şekilleri belirginken, 2019 makyaj trendleri için ekstra kabarık kirpikler kesinlikle var. Sanatsal kreasyonlar söz konusu olduğunda, soyut boya splatterleri, benzersiz kirpikler ve çizgi çalışmaları avangard makyaj için bir seçimdi , kontakt lenslerin etkili bir şekilde kullandığı anlar ise ürpertici tarafı.

 

Yeni Nesil Simler ve Yüz Aplikleri 

Simler birkaç sezondur hayatımızda var. Ancak yeni dönemde simleri daha cesur uygulamalarla göreceğiz. Kalın parçacıklı ürünlerden kirpik ve saçlardaki ışıltılara simler sonbahar/kış sezonunda çıtayı yükseltiyor. Bu sezon kullanılan aplikler tamamen parıltı!

 

Sağlıklı Ciltler

Bu çağrımıza kulak verin: Cilt görünümleri artık o kadar taze ve doğal bir havaya sahip ki yeni sezonda fondöten ve kapatıcılardan çok cilt bakımı ürünlerine yatırım yapmanız gerekecek

 

Rengarenk Gözler  

Renkli far paletlerini şimdiden stoklamaya başlayın. bahar aylarının pastel floralleri daha canlı hatta neona göz kırpan tonlarıyla yeni sezonda da bakışlardaki dominant tavırlarını sürdürüyor.

 

Geometrik Hacimli Kirpikler

İster takma kirpiklerden yardım alın, ister eyelinerınızdan isterseniz de dekoratif unsurlardan: 2019-20 sonbahar/kış sezonunda odak noktalarınızdan biri karakterli kirpikler olacak.

Kırmızı

Kırmızı önümüzdeki sonbahar/kış sezonunda kurallarından ve sınırlarından kurtuluyor. Kırmızıyla lekelenmiş dudaklar, simler ve geniş bir renk yelpazesiyle yeni trendlerde herkes için bir kırmızı var. Kırmızı tonları şarap rengi tonlarda en çok kullanılanlar arasında!

Dekoratif Makyaj

Makyaj sadece bir güzellik unsuru değil, kendinizi ifade etme biçimi. Sonbahar/kış sezonunda iki boyutluluktan kurtulan güzellik portreleri alışılmışın dışında, 3 boyutlu, daha deneysel ve editoryel bir dünyaya kapılarını açıyor. Yüzlerde boya sıçraması efektli olanlarda çok yaygın. Gözlerde ve alında kullanılıyor.

Bakışlarda Derinlik

Kalın uçlu eyelinerlarınızı şimdiden hazırlayın. Bu trend incecik bir eyeliner sürmekte zorlananlar için. Kaligrafik kedi gözü makyajları yeni sezonda bakışlarınızı ön plana çıkaracak.

 

Kaynak: www.vogue.com.tr

Kaynak: www.trendlervemoda.com