×

Bize Sorun

Biz Sizi Arayalım
Hair Salon WordPress theme

ÇOCUKLAR İÇİN PRATİK SAÇ ÖNERİLERİ-1

Yeni eğitim ve öğretim yılı kimisi için başladı kimisi için başlamak üzere… Okulda çocukların rahat etmelerini sağlayacak ve sabah hazırlanırken hızlıca hazırlanabilecek saç şekillendirme önerileri ile karşınızdayız.

Çocuk saç örgü modelleri ve yapılışları bizim her zaman dikkatimizi çekiyor. Çocuk saçlarında örgü pratiği yapmak kendi saçımızı örmekten çok daha kolay! Çocukların ipeksi saçlarını şekillendirmek, yetişkinlerin saçlarından çok daha keyifli oluyor. Çocuk örgü modelleri, okula giden çocuklar için ideal! Saçlarının yüzüne gelmesini engellemek ve gün boyu rahat hissetmesini sağlamak için kız çocuk saç örgü modellerine bakmalısın. Kolay çocuk saç örgü modellerini öğrenmek ve evde yapılabilecek çocuk saç modellerine hakim olmak için okumaya devam et. Bugünkü saç modeli 'Mısır Örgüsü' 

Mısır örgüsü

Çocuk saç örgüleri modelleri arasında bizim en sevdiklerimizden biri mısır örgüsü! Mısır örgüsü, saçların ince ince örüldüğü, tıpkı mısır tanelerini andıran örgü modeline verilen isimdir. Kız çocuk örgü saç modelleriarayışında olanlar mısır örgüsünü mutlaka öğrenmeliler. Bu örgü tekniğini ilerlettikten sonra kendine de mısır örgüsü yapabilirsin. Eğer uzun saçlı oğlun varsa erkek çocuk saç modellerinde de örgüleri kullanabilirsin. 

Nasıl yapılır?

Mısır örgüsü için saçlarının ön kısımlarından örgüne saç tutamları ekleyerek ilerlemelisin. Saçlarının sağ ve solundan ince saç tutamlarını örgüne ekle ve saçların ucuna kadar böyle devam et. Mısır örgüsü için ince saç tutmaları almalısın.